Xiaomi Mesh System | BE3600 Pro EU (3-pack) | 802.11be | Ethernet LAN (RJ-45) ports 4 | Mesh Support Yes | MU-MiMO No | No mobile broadband
Technical details
- Producer: Xiaomi
289,67 €
Turime
Xiaomi Mesh System | BE3600 Pro EU (3-pack) | 802.11be | Ethernet LAN (RJ-45) ports 4 | Mesh Support Yes | MU-MiMO No | No mobile broadband
| Gamintojo kodas | DVB4480GL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Gross depth (mm) | 378.00 mm |
| Gross height (mm) | 154.00 mm |
| Gross weight | 3.53 kg |
| Gross width (mm) | 232.00 mm |
| Net weight | 2.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 750.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Xiaomi |
| Palette Qty | 128 dalių |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BE3600 Pro EU (3-pack) |
| Gamintojo prekės serija | Mesh System |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| Wi-Fi juosta | 802.11be |
| Mesh Support | Yes |
| Mobile Broadband | No mobile broadband |
| MU-MiMO | No |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.