Ubiquiti UniFi Professional 24Port Gigabit Switch with Layer3 Features and SFP+ | Ubiquiti
Ubiquiti UniFi Professional 24Port Gigabit Switch with Layer3 Features and SFP+ | Ubiquiti
402,21 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | USW-Pro-24 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Ubiquiti |
| Gross depth (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 123 mm |
| Gross weight | 4.76 kg |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Net weight | 3.305 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 1.455 kg |
| Volume (m3) | 0.025584 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 14.55 g |
| Paper/Pasteboard | 130.95 g |
| Palette Qty | 68 dalių |
| Producer | Ubiquiti |
| Warranty | 12 mėn. |

















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.