Ubiquiti Switch Aggregation | Ubiquiti
| Gamintojo kodas | USW-Pro-Aggregation |
|---|---|
| Prekės ženklas | Ubiquiti |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.34 kg |
| Gross depth (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Volume (m3) | 0.00075 m³ |
| Net weight | 1.57 kg |
| Tare weight (kg) | 0.77 kg |
| Paper/Pasteboard | 700 g |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Palette Qty | 427 dalių |
| Producer | Ubiquiti |
| Warranty | 12 mėn. |

















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.