TP-LINK UH720 USB 3.0 7-Port Hub with 2 Charging Ports
TP-LINK UH720 USB 3.0 7-Port Hub with 2 Charging Ports
32,59 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | UH720 |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 87 mm |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Plastic (No PET) | 165 g |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| Net weight | 0.364 kg |
| Tare weight (kg) | 0.166 kg |
| Gaminio pavadinimas | UH720 USB 3.0 7-Port Hub with 2 Charging Ports |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Volume (m3) | 0.0020097 m³ |
| Palette Qty | 430 dalių |
| Producer | TP-LINK |
| Warranty | 24 mėn. |





















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.