TP-LINK | TL-WN781ND
Technical details
- Gaminio pavadinimas: TL-WN781ND
- Producer: TP-LINK
TP-LINK | TL-WN781ND
| Gamintojo kodas | TL-WN781ND |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 202 mm |
| Gross width (mm) | 152 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Plastic (No PET) | 118 g |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Kitos savybės | PCI Express Adapter 2.4GHz, 802.11n, 150Mbps, 1xDetachable antennas 2dBi |
| Gaminio pavadinimas | TL-WN781ND |
| Net weight | 0.043 kg |
| Tare weight (kg) | 0.123 kg |
| Gross weight | 0.166 kg |
| Volume (m3) | 0.00122816 m³ |
| Palette Qty | 1407 dalių |
| Producer | TP-LINK |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.