TP-LINK | Tapo Smart Contact Sensor | Tapo T110 | 868/922MHz
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Tapo T110
- Gamintojo prekės serija: Tapo Smart Contact Sensor
- Palaikomi tinklo protokolai: 868/922MHz
- Producer: TP-LINK
12,93 €
Išankstinis užsakymas
TP-LINK | Tapo Smart Contact Sensor | Tapo T110 | 868/922MHz
| Gamintojo kodas | Tapo T110 |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Gross depth master carton | 66.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width master carton | 22.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 0.05 mm |
| Gross width (mm) | 66 mm |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0000002805 m³ |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0°C to 40 °C |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tapo T110 |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Net weight master carton | 6.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.249 kg |
| Gamintojo prekės serija | Tapo Smart Contact Sensor |
| Palaikomi tinklo protokolai | 868/922MHz |
| Package content | Tapo T110, Quick Start Guide, Battery CR2032 x 1, 3M adhensive |
| Producer | TP-LINK |
| Palette Qty | 2500 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.