TP-LINK | Smart Wi-Fi Light Bulb | Tapo L530E | Multicolor
Savybės
- Gaminio spalva: Multicolor
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Tapo L530E
- Gamintojo prekės serija: Smart Wi-Fi Light Bulb
- Producer: TP-LINK
8,00 €
Išankstinis užsakymas
TP-LINK | Smart Wi-Fi Light Bulb | Tapo L530E | Multicolor
| Gamintojo kodas | Tapo L530E |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Gross depth (mm) | 61 mm |
| Gross height (mm) | 128 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 60 dalių |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00046848 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Connections | Wi-Fi, IEEE 802.11b/g/n |
| Dažnio diapazonas | 2.4 GHz |
| Paleidimo laikas | 1 s |
| Šviesos srautas | 806 lm |
| Spalvinė temperatūra | 2500-6500 K |
| Galingumas | 8.7 W |
| Spindulio kampas | 220 ° |
| Energy Class | A+ |
| Suderinamumas | Works with Amazon Alexa and Google Assistant |
| Application | Tapo app |
| Ilgis | 11.5 cm |
| Skersmuo | 6 cm |
| Gaminio spalva | Multicolor |
| Remote access | Yes |
| Scheduling | Yes |
| Balso kontrolė | Yes |
| Requires hub | No |
| Šviesos srauto reguliavimas | Yes |
| Package content | Tapo L530E, Quick Start Guide |
| Gyvavimo trukmė | 15000 h |
| Įtampa | 220-240 V |
| Sockets | E27 |
| Gross depth master carton | 395 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 4.2 kg |
| Inner carton packing Qty | 10 dalių |
| Kitos savybės | Voice Control, Remote Control, Timer, Easy Setup, Away Mode, Energy Monitoring, Devices Sharing |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tapo L530E |
| Gamintojo prekės serija | Smart Wi-Fi Light Bulb |
| Tare weight master carton | 0.371 kg |
| Palette Qty | 2760 dalių |
| Producer | TP-LINK |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.