TP-LINK | PoE Splitter | TL-PoE10R | Ethernet LAN (RJ-45) ports 2×10/100/1000
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: TL-PoE10R
- Gamintojo prekės serija: PoE Splitter
Ryšys
- Ethernet LAN (RJ-45) prievadai: 2×10/100/1000
TP-LINK | PoE Splitter | TL-PoE10R | Ethernet LAN (RJ-45) ports 2×10/100/1000
| Gamintojo kodas | PoE10R |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 197 mm |
| Gross width (mm) | 63 mm |
| Gross height (mm) | 165 mm |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Plastic (No PET) | 116 g |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TL-PoE10R |
| Gamintojo prekės serija | PoE Splitter |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2×10/100/1000 |
| Gross weight | 0.253 kg |
| Net weight | 0.134 kg |
| Tare weight (kg) | 0.119 kg |
| Volume (m3) | 0.002047815 m³ |
| Palette Qty | 844 dalių |
| Producer | TP-LINK |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.