TP-LINK | Mini Smart Wi-Fi Plug, Energy Monitoring | Tapo P110M
Technical details
- Producer: TP-LINK
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Tapo P110M
- Gamintojo prekės serija: Mini Smart Wi-Fi Plug, Energy Monitoring
TP-LINK | Mini Smart Wi-Fi Plug, Energy Monitoring | Tapo P110M
| Gamintojo kodas | Tapo P110M |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Gross depth (mm) | 84.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Gross width (mm) | 74.00 mm |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | TP-LINK |
| Palette Qty | 3030 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tapo P110M |
| Gamintojo prekės serija | Mini Smart Wi-Fi Plug, Energy Monitoring |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.