TP-LINK | Full-Color Bullet Network Camera | VIGI C385 | Bullet | 8 MP | 2.8mm | IP67 | H.265+/H.265/H.264+/H.264 | MicroSD, max. 256 GB
Technical details
- Producer: TP-LINK
161,87 €
Išankstinis užsakymas
TP-LINK | Full-Color Bullet Network Camera | VIGI C385 | Bullet | 8 MP | 2.8mm | IP67 | H.265+/H.265/H.264+/H.264 | MicroSD, max. 256 GB
| Gamintojo kodas | VIGI C385(2.8mm) |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Gross depth (mm) | 218.00 mm |
| Gross height (mm) | 103.00 mm |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gross width (mm) | 128.00 mm |
| Net weight | 0.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | TP-LINK |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VIGI C385 |
| Gamintojo prekės serija | Full-Color Bullet Network Camera |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Apsaugos funkcijos | IP67 |
| Korpuso tipas | Bullet |
| Objektyvo tipas | 2.8mm |
| Audio in/out | Two-Way Audio |
| Platus dinaminis diapazonas (WDR) | 120 dB |
| Package content | VIGI Network Camera; Quick Start Guide; Waterproof Cable Attachments; Mounting Accessories |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Galingumas | 12V DC: Max 10.5W W |
| Megapikseliai | 8 MP |
| Maksimali vaizdo raiška | 3840 X 2160 pikseliai |
| Max IR distance | 30 |
| Atminties lizdai | MicroSD, max. 256 GB |
| Techniniai parametrai | Human & Vehicle Classification; Smart Detection; Smart Video Enhancement Technology; Active Defense and Two-Way Audio |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.