TP-LINK | Full-Color Bullet Network Camera | VIGI C345 | Bullet | 4 MP | 6mm | IP67 | H.265+/H.265/H.264+/H.264 | MicroSD, max. 512 GB | Two-Way Audio
Technical details
- Producer: TP-LINK
117,17 €
Išankstinis užsakymas
TP-LINK | Full-Color Bullet Network Camera | VIGI C345 | Bullet | 4 MP | 6mm | IP67 | H.265+/H.265/H.264+/H.264 | MicroSD, max. 512 GB | Two-Way Audio
| Gamintojo kodas | VIGI C345(6mm) |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Gross depth (mm) | 218.00 mm |
| Gross height (mm) | 103.00 mm |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Gross width (mm) | 128.00 mm |
| Net weight | 0.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | TP-LINK |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VIGI C345 |
| Apsaugos funkcijos | IP67 |
| Platus dinaminis diapazonas (WDR) | 120 dB |
| Galingumas | 12V DC: Max 9.7W W |
| Korpuso tipas | Bullet |
| Objektyvo tipas | 6mm |
| Gamintojo prekės serija | Full-Color Bullet Network Camera |
| Megapikseliai | 4 MP |
| Saleout | Two-Way Audio |
| Atminties lizdai | MicroSD, max. 512 GB |
| Maksimali vaizdo raiška | 2688 x 1520 pikseliai |
| Max IR distance | 30 |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Package content | VIGI Network Camera; Quick Start Guide; Waterproof Cable Attachments; Mounting Accessories |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Techniniai parametrai | People & Vehicle Analytics; Human & Vehicle Classification; Smart Detection; Smart Video Enhancement Technology; Active Defense and Two-Way Audio |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.