TP-LINK BE19000 Tri Band Wi-Fi 7 Gaming Router | Archer GE800 | 802.11be | 1376 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
Technical details
- Producer: TP-LINK
480,78 €
Išankstinis užsakymas
TP-LINK BE19000 Tri Band Wi-Fi 7 Gaming Router | Archer GE800 | 802.11be | 1376 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
| Gamintojo kodas | Archer GE800 |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Gross depth (mm) | 361.00 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross weight | 5.54 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Net weight | 5.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | TP-LINK |
| Palette Qty | 65 dalių |
| "Ethernet" vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 1376 Mbit/ai |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer GE800 |
| Gamintojo prekės serija | BE19000 Tri Band Wi-Fi 7 Gaming Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Wi-Fi juosta | 802.11be |
| Mesh Support | No |
| Mobile Broadband | No mobile broadband |
| MU-MiMO | No |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.