TP-LINK | AX1800 Nano Dual Band Wi-Fi 6 USB Adapter | Archer TX20U Nano | USB 2.0
Technical details
- Producer: TP-LINK
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Archer TX20U Nano
- Gamintojo prekės serija: AX1800 Nano Dual Band Wi-Fi 6 USB Adapter
19,26 €
Turime
TP-LINK | AX1800 Nano Dual Band Wi-Fi 6 USB Adapter | Archer TX20U Nano | USB 2.0
| Gamintojo kodas | Archer TX20U Nano |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Gross depth (mm) | 138.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 128.00 mm |
| Net weight | 0.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | TP-LINK |
| Palette Qty | 3261 dalių |
| Saleout | USB 2.0 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Archer TX20U Nano |
| Gamintojo prekės serija | AX1800 Nano Dual Band Wi-Fi 6 USB Adapter |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.