TP-LINK | 9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+ | LS109P | Unmanaged | Desktop | 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 9
TP-LINK | 9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+ | LS109P | Unmanaged | Desktop | 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity 9
25,59 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | LS109P |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 68.00 mm |
| Gross weight | 1.17 kg |
| Gross width (mm) | 223.00 mm |
| Net weight | 0.97 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | TP-LINK |
| Palette Qty | 407 dalių |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Dydžio formatas | Desktop |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LS109P |
| Gamintojo prekės serija | 9-Port 10/100 Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+ |
| Predominant port type | 10/100 Mbps (RJ-45) |
| 10/100 Mbps (RJ-45) ports quantity | 9 |
| Warranty | 60 mėn. |
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.