TP-LINK 5G Outdoor Router | NE200-Outdoor | Mesh Support No | MU-MiMO No | 5G
Technical details
- Producer: TP-LINK
301,67 €
Išankstinis užsakymas
TP-LINK 5G Outdoor Router | NE200-Outdoor | Mesh Support No | MU-MiMO No | 5G
| Gamintojo kodas | NE200-Outdoor |
|---|---|
| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 1.98 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 1.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | TP-LINK |
| Palette Qty | 505 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NE200-Outdoor |
| Gamintojo prekės serija | 5G Outdoor Router |
| Mesh Support | No |
| Mobile Broadband | 5G |
| MU-MiMO | No |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.