Toshiba Canvio Gaming | 2000 GB | 2.5 ” | USB 3.2 | Grey
Technical details
- Producer: Toshiba
96,56 €
Išankstinis užsakymas
Toshiba Canvio Gaming | 2000 GB | 2.5 ” | USB 3.2 | Grey
| Gamintojo kodas | HDTX220EK3AA |
|---|---|
| Prekės ženklas | Toshiba |
| Gross depth (mm) | 109.00 mm |
| Gross height (mm) | 14.30 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 78.00 mm |
| Net weight | 0.16 kg |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Toshiba |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Standžiojo disko talpa | 2000 GB |
| Gaminio spalva | Grey |
| Sąsaja | USB 3.2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Canvio Gaming |
| Standžiojo disko dydis | 2.5 col. |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.