Thrustmaster Pedals | TFRP Rudder | Black
Technical details
- Producer: Thrustmaster
Thrustmaster Pedals | TFRP Rudder | Black
| Gamintojo kodas | 2960764 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Thrustmaster |
| Gross depth (mm) | 356.11 mm |
| Gross height (mm) | 212.09 mm |
| Gross weight | 2.22 kg |
| Gross width (mm) | 318.01 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 506.00 g |
| Plastic (No PET) | 714.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.22 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Thrustmaster |
| Palette Qty | 72 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TFRP Rudder |
| Gamintojo prekės serija | Pedals |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.