Thrustmaster | Joystick Warthog Flight Stick | Black
Spalva
- Gaminio spalva: Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės serija: Joystick Warthog Flight Stick
Technical details
- Producer: Thrustmaster
288,04 €
Išankstinis užsakymas
Thrustmaster | Joystick Warthog Flight Stick | Black
| Gamintojo kodas | 2960738 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Thrustmaster |
| Gross depth (mm) | 315.99 mm |
| Gross height (mm) | 247.99 mm |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Gross width (mm) | 273.99 mm |
| Net weight | 4.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 96 g |
| Plastic (No PET) | 134 g |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 475.00 mm |
| Gross height master carton | 345.00 mm |
| Gross width master carton | 265.00 mm |
| Net weight master carton | 9.94 kg |
| Tare weight master carton | 1.20 kg |
| Kitos savybės | Also compatible with the HOTAS Cougar (and vice-versa). Replica shape of the A-10C flight stick. Detachable metal plate for desk- or cockpit-style use. Realistic pressure on buttons and trigger. 19 action buttons in total + one 8-way “point of view” hat: |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 8/7/Vista/XP |
| Mygtukų kiekis | 19 |
| Belaidis ryšys | No |
| Connectivity | Wired |
| Palaikomos žaidimo platformos | PC |
| Gaminio spalva | Black |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Gamintojo prekės serija | Joystick Warthog Flight Stick |
| Palette Qty | 80 dalių |
| Producer | Thrustmaster |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.