Thrustmaster | Joystick TCA Sidestick Airbus Edition | Joystick
Įvesties įrenginys
- Įtaiso tipas: Joystick
Specifikacijos
- Gamintojo prekės serija: Joystick TCA Sidestick Airbus Edition
Technical details
- Producer: Thrustmaster
63,53 €
Išankstinis užsakymas
Thrustmaster | Joystick TCA Sidestick Airbus Edition | Joystick
| Gamintojo kodas | 2960844 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Thrustmaster |
| Gross depth (mm) | 208.00 mm |
| Gross depth master carton | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross height master carton | 265.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 198.00 mm |
| Gross width master carton | 215.00 mm |
| Net weight | 1.18 kg |
| Net weight master carton | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Tare weight master carton | 0.32 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Kitos savybės | 17 action buttons with “braille”-style identification. 12 buttons on the base, 4 on the stick, and 1 virtual button on the throttle (bottom 20% of the axis). |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10/8 |
| Mygtukų kiekis | 17 |
| Belaidis ryšys | No |
| Connectivity | Wired |
| Palaikomos žaidimo platformos | PC |
| Įtaiso tipas | Joystick |
| Gamintojo prekės serija | Joystick TCA Sidestick Airbus Edition |
| Palette Qty | 175 dalių |
| Producer | Thrustmaster |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.