Thrustmaster | Joystick TCA Quadrant Airbus Edition
Specifikacijos
- Gamintojo prekės serija: Joystick TCA Quadrant Airbus Edition
Technical details
- Producer: Thrustmaster
109,72 €
Išankstinis užsakymas
Thrustmaster | Joystick TCA Quadrant Airbus Edition
| Gamintojo kodas | 2960840 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Thrustmaster |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 380.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1111 dalių |
| Palaikomos žaidimo platformos | PC |
| Specialios funkcijos | The contactless H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology) system, with no potentiometers, gives the throttle quadrant an unlimited lifespan and ensures optimal precision during flight sessions |
| Gamintojo prekės serija | Joystick TCA Quadrant Airbus Edition |
| Matmenys (P x G x A) | 85x255x145 mm |
| Producer | Thrustmaster |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.