Thrustmaster | Joystick | T Flight Hotas One
Technical details
- Producer: Thrustmaster
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T Flight Hotas One
- Gamintojo prekės serija: Joystick
Thrustmaster | Joystick | T Flight Hotas One
| Gamintojo kodas | 4460168 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Thrustmaster |
| Gross depth (mm) | 286.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 2.31 kg |
| Gross width (mm) | 279.00 mm |
| Net weight | 2.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Palette Qty | 83 dalių |
| Producer | Thrustmaster |
| Palaikomos žaidimo platformos | PC, Xbox One |
| Specialios funkcijos | The joystick features a rudder function, which in a plane corresponds to the pedals used by the pilot to turn the steering, allowing the plane to pivot around its vertical axis (therefore making the plane turn left or right). This rudder function is accessible by rotating the joystick’s handle (with integrated locking system), or via the progressive tilting lever. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T Flight Hotas One |
| Gamintojo prekės serija | Joystick |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.