Thermal Grizzly Minus Pad 8 120× 20× 1.0 mm | Thermal Grizzly
Technical details
- Producer: Thermal Grizzly
5,25 €
Išankstinis užsakymas
Thermal Grizzly Minus Pad 8 120× 20× 1.0 mm | Thermal Grizzly
| Gamintojo kodas | TG-MP8-120-20-10-2R |
|---|---|
| Prekės ženklas | Thermal Grizzly |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 9600 dalių |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.