Thermal Grizzly | Minus Pad 8 (100 x 100 x 1.5 mm) | N/A
Technical details
- Procesoriaus pavadinimas: N/A
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Minus Pad 8 (100 x 100 x 1.5 mm)
- Producer: Thermal Grizzly
Thermal Grizzly | Minus Pad 8 (100 x 100 x 1.5 mm) | N/A
| Gamintojo kodas | TG-MP8-100-100-15-1R |
|---|---|
| Prekės ženklas | Thermal Grizzly |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 2.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 17143 dalių |
| Procesoriaus pavadinimas | N/A |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Minus Pad 8 (100 x 100 x 1.5 mm) |
| Producer | Thermal Grizzly |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.