Thermal Grizzly | Hydronaut Thermal Grease
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Hydronaut Thermal Grease
- Producer: Thermal Grizzly
Thermal Grizzly | Hydronaut Thermal Grease
| Gamintojo kodas | TG-H-001-RS |
|---|---|
| Prekės ženklas | Thermal Grizzly |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 0.012 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Net weight | 0.004 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Volume (m3) | 0.000195 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Šilumos laidumas | 11.8 W/m·K |
| Klampumas | 140-190 pas |
| Darbo temperatūra (T-T) | -250/350 °C |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Hydronaut Thermal Grease |
| Svoris | 1 g |
| Palette Qty | 8862 dalių |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.