Thermal Grizzly | Conductonaut Extreme 1g
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Conductonaut Extreme 1g
- Producer: Thermal Grizzly
Thermal Grizzly | Conductonaut Extreme 1g
| Gamintojo kodas | TG-CE-001-R |
|---|---|
| Prekės ženklas | Thermal Grizzly |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 9600 dalių |
| Kitos savybės | Optimised formula for maximum cooling performance: Conductonaut Extreme |
| Darbo temperatūra (T-T) | -50/200 °C |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Conductonaut Extreme 1g |
| Svoris | 1 g |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Warranty | 12 mėn. |
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.