Thermal Grizzly | Aeronaut Thermal Grease
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Aeronaut Thermal Grease
- Producer: Thermal Grizzly
Thermal Grizzly | Aeronaut Thermal Grease
| Gamintojo kodas | TG-A-001-RS |
|---|---|
| Prekės ženklas | Thermal Grizzly |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 0.012 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Net weight | 0.004 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Volume (m3) | 0.000195 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Šilumos laidumas | 8.5 W/m·K |
| Kitos savybės | No electrical conductivity; No curing; Applicable with aluminum (warning is for Conductonaut only!); 0.0129 K/W thermal resistance |
| Klampumas | 110–160 pas |
| Darbo temperatūra (T-T) | -150/200 °C |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Aeronaut Thermal Grease |
| Svoris | 1 g |
| Palette Qty | 8862 dalių |
| Producer | Thermal Grizzly |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.