Teltonika
Technical details
- Producer: Teltonika
Teltonika
| Gamintojo kodas | PR5MEC15 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Teltonika |
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross weight | 0.011 kg |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Net weight | 0.009 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Volume (m3) | 0.00003375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Teltonika |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 51200 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PR5MEC15 |
| Gamintojo prekės serija | Plug set, 300V |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.