Teltonika Industrial 4G IoT Gateway | TRB246 | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support No | MU-MiMO No | 4G
Technical details
- Producer: Teltonika
145,09 €
Išankstinis užsakymas
Teltonika Industrial 4G IoT Gateway | TRB246 | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | Mesh Support No | MU-MiMO No | 4G
| Gamintojo kodas | TRB246000600 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Teltonika |
| Gross depth (mm) | 74.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Teltonika |
| Palette Qty | 3774 dalių |
| "Ethernet" vietinio tinklo duomenų perdavimo greitis | 10/100 Mbit/ai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TRB246 |
| Gamintojo prekės serija | Industrial 4G IoT Gateway |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Mesh Support | No |
| Mobile Broadband | 4G |
| MU-MiMO | No |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.