Teltonika DIN RAIL KIT PR5MEC00
| Gamintojo kodas | PR5MEC00 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Teltonika |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 0.059 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Net weight | 0.053 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| Volume (m3) | 0.000154 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 11221 dalių |
| Producer | Teltonika |
| Warranty | 6 mėn. |
















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.