TCL HD QLED TV | 32S4K | 32 | Smart TV | Android TV | HD | Black
Technical details
- Producer: TCL
TCL HD QLED TV | 32S4K | 32 | Smart TV | Android TV | HD | Black
| Gamintojo kodas | 32S4K |
|---|---|
| Prekės ženklas | TCL |
| Gross depth (mm) | 122.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross weight | 4.42 kg |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| Net weight | 3.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 984.00 g |
| Plastic (No PET) | 246.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.23 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | TCL |
| Palette Qty | 34 dalių |
| Ekranas | 1366 x 768 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 80 cm |
| Connectivity | LAN, RF, USB, HDMI, Bluetooth |
| Gaminio spalva | Black |
| HD tipas | HD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 32S4K |
| Gamintojo prekės serija | HD QLED TV |
| Įdiegta operacinė sistema | Android TV |
| Ekrano įstrižainė | 32 |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.