Targus Work+ 15-16″ Backpack Black | Targus
Technical details
- Producer: Targus
Targus Work+ 15-16″ Backpack Black | Targus
| Gamintojo kodas | TBB657GL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Targus |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 455.00 mm |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 0.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Targus |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.