Targus VersaVu Clear Case | THZ982GL | Tablet case | For iPad Pro 13-inch (M4) | Black
Technical details
- Producer: Targus
27,84 €
Turime
Targus VersaVu Clear Case | THZ982GL | Tablet case | For iPad Pro 13-inch (M4) | Black
| Gamintojo kodas | THZ982GL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Targus |
| Gross depth (mm) | 285 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross weight | 0.644 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Net weight | 0.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.0229425 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Targus |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Suderinamumas | For iPad Pro 13-inch (M4) |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | THZ982GL |
| Gamintojo prekės serija | VersaVu Clear Case |
| Medžiaga | Plastic |
| Dėklo tipas | Tablet case |
| Palette Qty | 957 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.