Targus TSS931GL | CityGear Laptop Sleeve | Fits up to size 14 ” | Sleeve | Black
Technical details
- Producer: Targus
15,47 €
Išankstinis užsakymas
Targus TSS931GL | CityGear Laptop Sleeve | Fits up to size 14 ” | Sleeve | Black
| Gamintojo kodas | TSS931GL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Targus |
| Gross depth (mm) | 362.00 mm |
| Gross height (mm) | 22.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Targus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TSS931GL |
| Gamintojo prekės serija | CityGear Laptop Sleeve |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 14 col. |
| Dėklo tipas | Sleeve |
| Spalva | Black |
| Palette Qty | 835 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.