Targus | Terra EcoSmart | Backpack | Grey | 16 ” | Shoulder strap
Technical details
- Producer: Targus
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Terra EcoSmart
Savybės
- Dėklo tipas: Backpack
Kitos funkcijos
- Spalva: Grey
Targus | Terra EcoSmart | Backpack | Grey | 16 ” | Shoulder strap
| Gamintojo kodas | TBB64904GL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Targus |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.78 kg |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Net weight | 0.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Targus |
| Dėklo tipas | Backpack |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 16 col. |
| Spalva | Grey |
| Petnešėlė | Yes |
| Atsparus vandeniui | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Terra EcoSmart |
| Screen size compatibility | 16 col. |
| Palette Qty | 89 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.