Targus Click-In Case | THZ876GL | 11 ” | Tablet case | Samsung Galaxy Tab S10 FE, Samsung Galaxy Tab S7 11”, Samsung Galaxy Tab S8 11”, Samsung Galaxy Tab S9 FE, Samsung Galaxy Tab S9 11” | Black
Technical details
- Producer: Targus
28,07 €
Turime
Targus Click-In Case | THZ876GL | 11 ” | Tablet case | Samsung Galaxy Tab S10 FE, Samsung Galaxy Tab S7 11”, Samsung Galaxy Tab S8 11”, Samsung Galaxy Tab S9 FE, Samsung Galaxy Tab S9 11” | Black
| Gamintojo kodas | THZ876GL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Targus |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.29 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Targus |
| Palette Qty | 923 dalių |
| Suderinamumas | Samsung Galaxy Tab S10 FE, Samsung Galaxy Tab S7 11”, Samsung Galaxy Tab S8 11”, Samsung Galaxy Tab S9 FE, Samsung Galaxy Tab S9 11” |
| Gaminio spalva | Black |
| Dydis | 11 col. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | THZ876GL |
| Gamintojo prekės serija | Click-In Case |
| MAKSIMALUS EKRANO DYDŽIO SUDERINAMUMAS | 11 col. |
| Medžiaga | TPU |
| Dėklo tipas | Tablet case |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.