Synology NAS | DS925+ | AMD Ryzen | V1500B | Processor frequency 2.2 GHz | 4 GB | DDR4 ECC SODIMM | Black
Technical details
- Producer: Synology
704,34 €
Turime
Synology NAS | DS925+ | AMD Ryzen | V1500B | Processor frequency 2.2 GHz | 4 GB | DDR4 ECC SODIMM | Black
| Gamintojo kodas | DS925+ |
|---|---|
| Prekės ženklas | Synology |
| Gross depth (mm) | 223.00 mm |
| Gross height (mm) | 166.00 mm |
| Gross weight | 2.22 kg |
| Gross width (mm) | 199.00 mm |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Synology |
| Procesoriaus modelis | V1500B |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 ECC SODIMM |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS925+ |
| Gamintojo prekės serija | NAS |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| Disko skyriai | 4 |
| Procesorius | AMD Ryzen |
| Korpuso tipas | Tower |
| Vidinė operatyvioji atmintis | 4 GB |
| Procesoriaus dažnis | 2.2 GHz |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.