Synology 12-bay capacity expansion units 12×3.5″ Hot-Swap | RX1223RP | 2 | 100V to 240V AC | Black
Technical details
- Producer: Synology
2209,25 €
Išankstinis užsakymas
Synology 12-bay capacity expansion units 12×3.5″ Hot-Swap | RX1223RP | 2 | 100V to 240V AC | Black
| Gamintojo kodas | RX1223RP |
|---|---|
| Prekės ženklas | Synology |
| Gross depth (mm) | 830.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 19.32 kg |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Net weight | 17.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.88 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Synology |
| Palaikomų diskų skaičius | 2 |
| Maitinimo tipas | 100V to 240V AC |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RX1223RP |
| Gamintojo prekės serija | 12-bay capacity expansion units 12×3.5" Hot-Swap |
| Disko skyriai | 12 |
| Maitinimas | 550 W |
| Gaminio spalva | Black |
| Palette Qty | 14 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.