Sunne | Floor stand | AV Stand mobile S22
Technical details
- Tvirtinimo tipas: Floor stand
- Gaminio pavadinimas: AV Stand mobile S22
- Producer: Sunne
Sunne | Floor stand | AV Stand mobile S22
| Gamintojo kodas | S22 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sunne |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gross weight | 32.35 kg |
| Net weight | 30.00 kg |
| Suderinamumas | Recommended Screen Size diagonal: 60"-100" (152cm-25cm) |
| Specialios funkcijos | Tilt for an improved image. Max Vesa 1000×600. Adjustable Height. 80kg max. Material: Aluminium, Steel. |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.23 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.35 kg |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross width (mm) | 1240.00 mm |
| Gross height (mm) | 680.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 2350.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tvirtinimo tipas | Floor stand |
| Gaminio pavadinimas | AV Stand mobile S22 |
| Producer | Sunne |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.