SumUp Solo Card Reader With Receipt Printer 800620201
Technical details
- Producer: SumUp
- Gamintojo prekės serija: Solo Card Reader With Receipt Printer
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 800620201
SumUp Solo Card Reader With Receipt Printer 800620201
| Gamintojo kodas | 800620201 |
|---|---|
| Prekės ženklas | SumUp |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 249.00 mm |
| Gross weight | 0.78 kg |
| Gross width (mm) | 207.00 mm |
| Net weight | 0.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 49.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | SumUp |
| Gamintojo prekės serija | Solo Card Reader With Receipt Printer |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 800620201 |
| Palette Qty | 129 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.