Sony
Technical details
- Producer: Sony
Sony
| Gamintojo kodas | SUWL900B.GE1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 9.65 kg |
| Gross width (mm) | 585.00 mm |
| Net weight | 9.26 kg |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 85.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Sony |
| Palette Qty | 16 dalių |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.