Sony | Z-series rechargeable battery pack | NPFZ100.CE
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: NPFZ100.CE
- Gamintojo prekės serija: Z-series rechargeable battery pack
Technical details
- Producer: Sony
Sony | Z-series rechargeable battery pack | NPFZ100.CE
| Gamintojo kodas | NPFZ100.JCE |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.129 kg |
| Net weight | 0.125 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NPFZ100.CE |
| Gamintojo prekės serija | Z-series rechargeable battery pack |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Volume (m3) | 0.000408 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| TI weight (kg) | 0.08 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 32 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 275 mm |
| Gross width master carton | 145 mm |
| Gross height master carton | 173 mm |
| Net weight master carton | 1.29 kg |
| Tare weight master carton | 0.069 kg |
| Palette Qty | 2500 dalių |
| Producer | Sony |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.