Sony | Travel Battery charger | BC-TRW
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: BC-TRW
Technical details
- Producer: Sony
Sony | Travel Battery charger | BC-TRW
| Gamintojo kodas | BCTRW.CEE |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |
| AC adapteris pridėtas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Tipas | Indoor |
| Krovimo indikatorius | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BC-TRW |
| Input | 100-240V, 50/60Hz |
| Suderinamumas | W series, NP-FW50 batteries |
| Net weight | 0.22 kg |
| Gross weight | 0.28 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Paper/Pasteboard | 52.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Producer | Sony |
| Gamintojo prekės serija | Travel Battery charger |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.