Sony SELP16502 16-50mm F3.5-5.6 OSS II Lens
Technical details
- Producer: Sony
Sony SELP16502 16-50mm F3.5-5.6 OSS II Lens
| Gamintojo kodas | SELP16502B.SYX |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Net weight | 0.11 kg |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Sony |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SELP16502 16-50mm F3.5-5.6 OSS II Lens |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.