Silicon Power SSD P34A80 1TB, M.2 PCIe Gen3 x4 NVMe, 3200/3000 MB/s | Silicon Power
Technical details
- Producer: Silicon Power
73,07 €
Turime
Silicon Power SSD P34A80 1TB, M.2 PCIe Gen3 x4 NVMe, 3200/3000 MB/s | Silicon Power
| Gamintojo kodas | SP001TBP34A80M28nenaudoti |
|---|---|
| Prekės ženklas | Silicon Power |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 86.00 mm |
| Gross height (mm) | 16.00 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Net weight | 0.02 kg |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Producer | Silicon Power |
| Warranty | 36 mėn. |
| Palette Qty | 8661 dalių |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.