Sony SEL16F18G FE 16mm F1.8 G lens | Sony
Technical details
- Producer: Sony
Sony SEL16F18G FE 16mm F1.8 G lens | Sony
| Gamintojo kodas | SEL16F18GB.SYX |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 136.00 mm |
| Gross height (mm) | 144.00 mm |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Gross width (mm) | 122.00 mm |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 158.00 g |
| Plastic (No PET) | 39.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.