Sony | SEL- 70200G E70-200mm F4 G OSS zoom lens | Sony
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: SEL- 70200G E70-200mm F4 G OSS zoom lens
Efektyvumas
- Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas: Sony
Technical details
- Producer: Sony
1256,49 €
Išankstinis užsakymas
Sony | SEL- 70200G E70-200mm F4 G OSS zoom lens | Sony
| Gamintojo kodas | SEL70200G.AE |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Maksimali diafragma | 22 |
| Įstrižinis vaizdo kampas (maks.) | 22 ° |
| Skersmuo | 8 cm |
| Svoris | 840 g |
| Gaminio spalva | Black, White |
| Detalė, skirta | SLR |
| Ilgis | 17.5 cm |
| Įstrižasis matymo kampas (min.) | 8 ° |
| Vaizdo stabilizatorius | Yes |
| Židinio nuotolio diapazonas (f-f) | 70 – 200 mm |
| Objektyvo tipas | Telephoto |
| Objektyvo tvirtinimo sąsaja | Sony E-mount |
| Filtro dydis | 7.2 cm |
| Minimalios apertūros skaičius | 4 |
| Maksimalus didinimas | 0.13 mastelio faktorius |
| Objektyvo konstrukcija (elementai/grupės) | 15/21 |
| Diafragmos peiliukų skaičius | 9 |
| Matmenys (P x G x A) | 80 x 175 mm |
| Fokusavimas | 1–1,35 m |
| Specialios funkcijos | Optical „SteadyShot“ lens stabilization |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SEL- 70200G E70-200mm F4 G OSS zoom lens |
| Net weight | 1.243 kg |
| Gross weight | 1.438 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00473958 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.195 kg |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 262 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 134 mm |
| Plastic (No PET) | 32.00 g |
| Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas | Sony |
| Paper/Pasteboard | 163.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 182 dalių |
| Producer | Sony |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.