Sony | SEL-18135 E 18-135mm F3.5-5.6 OSS | Sony
Efektyvumas
- Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas: Sony
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: SEL-18135 E 18-135mm F3.5-5.6 OSS
Technical details
- Producer: Sony
Sony | SEL-18135 E 18-135mm F3.5-5.6 OSS | Sony
| Gamintojo kodas | SEL18135B.SYX |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.476 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Fotoaparato prekių ženklų suderinamumas | Sony |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SEL-18135 E 18-135mm F3.5-5.6 OSS |
| Židinio nuotolio diapazonas (f-f) | 18-135 mm |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 113.00 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.076 kg |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Paper/Pasteboard | 56.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Producer | Sony |
| Palette Qty | 1238 dalių |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.