Sony SARS8 BRAVIA Theatre Rear 8 100W Additional Wireless Rear Speakers | Sony
Technical details
- Producer: Sony
310,45 €
Išankstinis užsakymas
Sony SARS8 BRAVIA Theatre Rear 8 100W Additional Wireless Rear Speakers | Sony
| Gamintojo kodas | SARS8.CEJ |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 4.22 kg |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Net weight | 1.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1899.20 g |
| Plastic (No PET) | 474.80 g |
| Tare weight (kg) | 2.37 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.