Sony | OLED TV | XR55A80L | 55″ | Smart TV | Google TV | 4K UHD
Technical details
- Producer: Sony
Sony | OLED TV | XR55A80L | 55″ | Smart TV | Google TV | 4K UHD
| Gamintojo kodas | XR55A80LAEP |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Gross depth (mm) | 176.00 mm |
| Gross height (mm) | 842.00 mm |
| Gross weight | 25.00 kg |
| Gross width (mm) | 1342.00 mm |
| Net weight | 20.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3234.40 g |
| Plastic (No PET) | 808.60 g |
| Tare weight (kg) | 4.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.20 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7 dalių |
| Producer | Sony |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 139 cm |
| HD tipas | 4K UHD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | XR55A80L |
| Įdiegta operacinė sistema | Google TV |
| Ekrano įstrižainė | 55" |
| Gamintojo prekės serija | OLED TV |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.