Sony | MDR-ZX110APB.CE7 | Headband/On-Ear | Microphone | Black
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: MDR-ZX110APB.CE7
- Microphone: Yes
Technical details
- Dėvėjimo būdas: Headband/On-Ear
- Producer: Sony
Sony | MDR-ZX110APB.CE7 | Headband/On-Ear | Microphone | Black
| Gamintojo kodas | MDRZX110APB.CE7 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Sony |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.131 kg |
| USB krovimo prievadas | No |
| Jungties tipas | 3.5 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidis ryšys | No |
| Dėvėjimo būdas | Headband/On-Ear |
| Kabelio ilgis | 1.2 m |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MDR-ZX110APB.CE7 |
| Microphone | Yes |
| Dažnių diapazonas | 12–22000 Hz |
| Specialios funkcijos | DRIVER UNIT: 30 mm dynamic – Dome type |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.0010773 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.079 kg |
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross width (mm) | 133 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Paper/Pasteboard | 19.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 200 mm |
| Gross width master carton | 140 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 0.84 kg |
| Palette Qty | 1604 dalių |
| Producer | Sony |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.